Blog

Ako si vybrať revízne dvierka

20.12.2020
Revízne dvere,ktoré a kryjú skrášlujúPrečo musím nainštalovať revízne dvierka? Odpoveď je jednoduchá: Pomocou revíznych dvierok môžete skryť potrubia a armatúry zabudované do steny alebo stropu, ale v..
Čítaj ďalej

Druhy a úlohy vetracích mriežok

20.12.2020
Jednotlivé typy vetracích mriežok sa v dnešnej dobe stali takmer neoddelitelnou súčasťou našeho života, či už ide o domácnosť, malé alebo väčšie priemyselné využitie. Vetracie mriežky sú neoddeliteľno..
Čítaj ďalej

Rady pre výber odvetrania kuchyne

20.12.2020
Dôležité informácie pre odvetrania kuchynePriemyselné kuchynské vetranie nie je len o pachoch.Okrem zápachu je ďalším veľkým nepriateľom, samozrejme, kondenzácia mastnej pary, ktorá sa často vytvára p..
Čítaj ďalej

Rady pre výber ventilátora do kúpeľne

20.12.2020
Inštalácia ventilátora do kúpeľne vyžaduje zvýšenú opatrnosť.Samozrejme všetci súhlasíme.Skúsenosti však ukázali, že mnohí ľudia nie sú pred inštaláciou ventilátora do kúpeľne dobre informovaný.Nie sú..
Čítaj ďalej

Typy priemyselných ventilátorov

20.12.2020
Typy priemyselných ventilátorovAké typy priemyselných ventilátorov existujú?Na čo sa tieto priemyselné ventilátory používajú? Čo je to priemyselný ventilátor vôbec? A je to naozaj len pre riešenie&nbs..
Čítaj ďalej

Čo sa skrýva pod pojmom klimatizácia?

13.12.2020
Čo sa skrýva pod pojmom klimatizácia? Ide o zariadenie, ktoré má na starosti úpravu kvalitatívnych parametrov vzduchu v uzatvorených priestoroch. Teda najmä teplotu a vlhkosť vzduchu. Hľadáte vhodnú k..
Čítaj ďalej