Dekoratívne ventilátory VENTS  T-MODERN sú určené na priebežné alebo pravidelné odsávanie  kúpeľne, sprchy, kuchyne a iných úžitkových priestorov.Ventilátory do kúpeľne VENTS  T-MODERN sú určené pre nízky až stredný pohyb prúdenia vzduchu na krátke vzdialenosti .Kompatibilný so vzduchovými potrubiami 100 mm.Predný panel z organického skla.Moderný dizajn a estetický vzhľad.Puzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolného voči UV žiareniu.Krytie IP 34.Spoľahlivý a nízko-energetický elektromotor.Je navrhnutý pre nepretržitú prevádzku a nevyžaduje údržbu.Vybavený ochranou proti prehriatiu.


  • Pre zapojenie ventilátora s časovým dobehom alebo s parovým senzorom je potreba fáza od vypínača na svetlo stála fáza a stála nula

    Označenie a funkcie ventilátorov

  •    T Ventilátor je vybavený časovačom  . Po  vypnutí vypínača ventilátor pokračuje v činnosti v lehote od 2 až do 30 minút v závislosti na nastavení časovača. Časovač  /timer/   sa nastavuje otáčaním potenciometra  v smere hodinových ručičiek pre zvýšenie a proti smeru hodinových ručičiek pre jej zníženie.

Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)
SKLADOM
MODEL: Dekoratívne ventilátory typová rada Vents 100 T-MODERN
Ventilátory do kúpeľne,ventilátory do WC,ventilátory do stropu,ventil&aa..
Zobrazené 1 až 1 z 1 (1 stránok)