Kategória priemyselné ventilátory:Priemyselné ventilátory,priemyselné ventilátory axiálne,priemyselné ventilátory radiálne,priemyselné ventilátory exteriérové,priemyselné ventilátory do interiéru,priemyselné ventilátory s puzdrom z plastu a priemyselné ventiláory s puzdrom z pozink plechu. Sú v ponuke priemyselné ventilátory na odvetranie do kaviarne,priemyselné ventilátory na odvetranie priemyselných hál.Máte záujem o priemyselný ventilátor Chcete nutne vyriešiť odvetranie miestností,hál a iných priemyselných miestností.  Potom máme pre Vás naše riešenie. Máme pre Vás najširší sortiment  priemyselných ventilátorov na trhu skladom. Tieto priemyselné ventilátory sú ideálne do nepretržitej prevádzky, ktoré majú  vysoký výkon potrebné na odvetranie. Priemyselné ventilátory sú určené do nepretržitej prevádzky sú opatrené guličkovými ložiskami pre ich dlhšiu životnosť/záruka 5 rokov/ . Všetky naše priemyselné ventilátory máme skladom.. Na sklade máme dostatočné množstvo priemyselných ventilátorov a iných ventilátorov , ktoré sú ihneď pripravené k Vášmu odberu .
 

Potrubné elektrické ohrievače

Potrubné elektrické ohrievače sú určené pre ohrev vzduchu v potrubí ventilačného systému. Ohrievače sú použité vo vykurovacích, vetracích a klimatizačných systémoch pre rôzne priestory.

Design

Puzdro a svorkovnice sú vyrobené z pozinkovanej ocele, a vykurovacie prvky sú z nerezovej ocele. Ohrievače sú vybavené gumovým tesnením pre pripojenie vzduchových potrubí.

NK potrubné ohrievače sú vybavené dvoma termostatmy pre  ochranu proti prehriatiu:

  • základná ochrana s automatickým reštartom s +50 ° С prevádzkovou teplotou. Po ochladení  termostat zopne riadiaci obvod vykurovacieho telesa automaticky.
  • havarijná ochrana s ručným reštartom (prevádzkovej teplote 90 ° С).
  • kontakty termostatu  sú umiestnené vo svorkovnici pre externé pripojenie.

 Vyššia kapacita môže byť dosiahnutá prostredníctvom inštalácie ohrievačov v sérii. Všetky tri fázové ohrievače majú hviezdne pripojenie.

Montážne

Konštrukcia ohrievača zabezpečuje jeho montáž na kruhového potrubia v akejkoľvek polohe pomocou svoriek.

Smer prúdenia vzduchu musí zodpovedať ukazovateľ na boku. Kanál ohrievača môže byť inštalovaný v ľubovoľnej polohe, s výnimkou ktorá je vybavená riadiacou jednotkou.

Montáž sa vykonáva takým spôsobom, aby umožnil rovnomerné rozdelenie vzduchu pozdĺž celého prierezu.

Minimálna vzdialenosť medzi ohrievačom a ostatnými prvkami systému dva spojovacie priemery.

Kanálové ohrievače sú určené pre minimálnu rýchlosť prúdenia vzduchu 1,5 m / s a ​​maximálnej prevádzkovej teplote výstupnej 40 ° С.

Napájanie ohrievača, musí byť zakázaná, ak ventilátor nebeží.

Pre zaistenie správnej a bezpečnej prevádzky musí obsahovať systém

Na grafe vidíte pod číslami jednotlivé typy ohrievačov.Na spodku je prietok výkon v m3/h a na boku vidieť akú teplotu vyvinú ohrievače pri rôznych prietokoch.Napríklad  pod číslom 1 je ohrievač o výkone0,6kw pri výkone ventilátora 200m3 ohrievač vyvinie teplotu do potrubného systému 9 stupňov celzia atď