Priemyselný ventilátor VENTS TT-Silenta M 125 s EC motorom

  • Priemyselný ventilátor VENTS  TT-Silenta M 125  s EC motorom
  • Kód produktu: Priemyselný ventilátor VENTS TT
  • Dostupnosť: Skladom
  • 303.00€

  • Bez DPH: 252.50€

Axiálny priemyselný ventilátor VENTS TT-Silenta M s EC motorom 125-priemer napojenia 123mm 465m3/h napätie 230V

Priemyselné ventilátory typ TT Silent-M

Nový typ TT Silent-M ventilátory sú umiestnené v špeciálne navrhnutej zvukovo izolovanej skrini, ktorá zaisťuje tichý chod ventilátora v kombinácii s vysokými aerodynamickými vlastnosťami. Ventilátory sú kompatibilné s guľatými vzduchovými potrubiami od Ø 100 do 315 mm.Priemyselné ventilátory  TT Silent-M  poskytuje silné prúdenie vzduchu a vysoký tlak. Priemyselné ventilátory TT Silent-M sa odporúča ako súčasť vzduchotechnických systémov pre rôzne komerčné a priemyselné priestory s vysokými požiadavkami na úroveň hluku, teda v knižniciach, konferenčných sálach,  škôlky, atď

Design

Vonkajší plášť je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele. Vnútorný plášť dierovaný ktorým prechádza pohltený hluk. Puzdro je vnútri tepelne a zvukovo izolované s 50 mm minerálnou vlnou .

Špeciálne perforovaný plášť a zvukovo absorpčný materiál poskytuje pohltivosť zvuku v širokom frekvenčnom pásme. Vnútorné púzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu.

Kužeľové obežné koleso so špeciálnym ostrím zvýšuje profilovanie rýchlosti prúdenia vzduchu a poskytujú vyšší tlak a vzduchový výkon v porovnaní so štandardnými axiálnymi ventilátormi. Skriňa ventilátora je vybavená vzduchotesnou pripojovacou krabicou pre pripojenie k elektrickej sieti.

Motor

Jednofázový energeticky účinný dvojrýchlostný motor s nízkou spotrebou energie. Motor je vybavený termospínačom na ochranu motora proti prehriatiu. Guličkové ložiská predĺžujú  životnosť motora až na40 000 hodín v  non-stop prevádzke. Motor má IP X4 krytie

tt

ParameterTT Silent-M 125 EC
Meracia jednotka
Fáza1~
Napätie230V
Otáčky50/60hz
Hladina akustického tlaku vo vzdialenosti 3 m43dB (А)
Výkon45W
Prepravovaná teplota vzduchu-25 ... + 55° С
výkon465m³ / h
RPM3036min -1
OchranaIP X4-
Trieda SECB-
Prúd0.39