Priemyselný ventilátor VENTS TT-Silenta M 250 s EC motorom

  • Priemyselný ventilátor VENTS  TT-Silenta M 250  s EC motorom
  • Kód produktu: VENTS TT-Silenta M 250 Priemyse
  • Dostupnosť: Skladom
  • 500.00€

  • Bez DPH: 416.67€

Priemyselné ventilátory typ TT Silent-M s EC motorom

Priemyselné ventilátory typ TT Silent-M s EC motorom-Nový typ TT Silent-M ventilátory sú umiestnené v špeciálne navrhnutej zvukovo izolovanej skrini, ktorá zaisťuje tichý chod ventilátora v kombinácii s vysokými aerodynamickými vlastnosťami. Ventilátory sú kompatibilné s guľatými vzduchovými potrubiami od Ø 100 do 315 mm.Priemyselné ventilátory  TT Silent-M  poskytuje silné prúdenie vzduchu a vysoký tlak. Priemyselné ventilátory TT Silent-M sa odporúča ako súčasť vzduchotechnických systémov pre rôzne komerčné a priemyselné priestory s vysokými požiadavkami na úroveň hluku, teda v knižniciach, konferenčných sálach,  škôlky, atď

Design

Vonkajší plášť je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele. Vnútorný plášť dierovaný ktorým prechádza pohltený hluk. Puzdro je vnútri tepelne a zvukovo izolované s 50 mm minerálnou vlnou .

Špeciálne perforovaný plášť a zvukovo absorpčný materiál poskytuje pohltivosť zvuku v širokom frekvenčnom pásme. Vnútorné púzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu.

Kužeľové obežné koleso so špeciálnym ostrím zvýšuje profilovanie rýchlosti prúdenia vzduchu a poskytujú vyšší tlak a vzduchový výkon v porovnaní so štandardnými axiálnymi ventilátormi. Skriňa ventilátora je vybavená vzduchotesnou pripojovacou krabicou pre pripojenie k elektrickej sieti.

Motor

Jednofázový energeticky účinný dvojrýchlostný motor s nízkou spotrebou energie. Motor je vybavený termospínačom na ochranu motora proti prehriatiu. Guličkové ložiská predĺžujú  životnosť motora až na40 000 hodín v  non-stop prevádzke. Motor má IP X4 krytie


ParameterTT Silent-M 250 EC
Meracia jednotka
Hladina akustického tlaku vo vzdialenosti 3 m43dB (А)
Fáza1~
Napätie230V
Otáčky50/60hz
Výkon197W
Prepravovaná teplota vzduchu-25 ... + 55° С
Maximálna vzdušná kapacita1500m³ / h
RPM2784min -1
Trieda ochranyIP X4-
Hmotnosť12.5kilogram
Trieda SEC--
Prúd1.35