Axiálny priemyselný ventilátor VENTS VKMI 200-priemer napojenia 198mm výkon 950m3/h napätie 230V

  • Axiálny priemyselný ventilátor VENTS VKMI 200-priemer napojenia 198mm výkon 950m3/h napätie 230V
  • Kód produktu: VKMI 200 odhlučnený priemyselný ventilátor
  • Dostupnosť: Skladom
  • 270.00€

  • Bez DPH: 225.00€

Priemyselné ventilátory so zníženou hlučnosťou VKMI

Priemyselné ventilátory VENTS VKMI  sú umiestnené v špeciálne navrhnutej zvukovo izolovanej skrini, ktorá zaisťuje tichú prevádzku v kombinácii s vysokými aerodynamickými vlastnosťami. Ventilátory sú kompatibilné s guľatými vzduchovými potrubiami od Ø 100 až 315 mm s maximálnym prietokom vzduchu 1880 m 3 / h.

Priemyselné ventilátory VKMI  poskytujú silné prúdenie vzduchu a vysoký tlak. Priemyselné ventilátory VKMI sa odporúča pre  vzduchotechnické systémy pre rôzne komerčné a priemyselné priestory s vysokými požiadavkami na úroveň hluku, tj knižnice, škôlky, atď

Design

Vonkajší plášť je vyrobený z polymérom potiahnutej ocele. Vnútorný plášť je dierovaný aby nechal zvukové vlny prechádzať otvormi  na vrstvu pohlcujúcej hluk v určitom uhle. Skriňa priemyselného ventilátora je vnútorne tepelne a zvukovo izolovaná s 50mm  vrstvou isoveru. Špeciálne perforovaný plášť a zvukovo absorpčný materiál poskytuje pohltivosť zvuku v širokom frekvenčnom pásme. Vnútorné púzdro a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu. Sací nadstavec je vybavený ochrannou mriežkou.


Jednofázový motor s vonkajším rotorom je vybavený odstredivým obežným kolesom s dopredu zahnutými lopatkami a vstavanou ochranou proti prehriatiu s automatickým reštartom. Niektoré typy i sú k dispozícii vo výkonových modifikáciách (VKMS model). Motor je vybavený guličkovými ložiskami pre dlhšiu životnosť (40 000 hodín). Pre presné prevedenie, bezpečnú prevádzku a nízkou úrovňou šumu, každý obežné koleso je dynamicky vyvážené.. Krytie motora: IP 44.
 

ROZMERY